0549 Alan Kodu

0549 Alan kodundan çağrı mı aldınız? Ücretsiz şekilde yukarıda bulunan arama bölümüne numarayı girerek bilgi alabilirsiniz.

0549 Alan Kodu telefonları ile son yorumlar

1
Alp 2 gün önce
Bi çeşit dolandırıcı. Tatil vs gibi yalanlarla masal anlatıyor
1
Tahir 3 hafta önce
Otel tatili kazanacak 20 kişi için aradıklarını söylüyorlar.Kazanırsanız tekrar döneceğiz diyorlar, tekrar döndüklerinde muhtemelen kazandınız diyecekler sonra belkide filmin ikinci senaryosu başlayacak yani yolunma safhası belkide temiz niyetle aramış da olabilirler ama bu devirde sanmam.Kesinlikle banka,kimlik v.b bilgiler paylaşılmamalı ön ödeme gibi istekler yapılmamalı..
2
Ziyaretçi 3 hafta önce
günde 5 defa arıyorlar
1
Ziyaretçi 1 ay önce
Arkadaslar bu numara anket yapıldı eskısehır genelınde 250 kişi içinden 25 aile tatil kazandı faln dedi sizlere neler soylendş acaba
1
Bugun aradı 1 ay önce
Tanımıyorum
2
Ziyaretçi 1 ay önce
Bodrum'dan bir otelden aradıklarını söyleyip anket yapıyorlar.
1
Ziyaretçi 2 ay önce
xxx termal otelden arıyoruz dediler bugün aldığım aramada, ad soyadımı da biliyorlar, numaramı nereden aldınız diye sorunca da hastanelere eczanelere isim soyisim numara yazınca biz çağrı hizmetleri sisteminden görüyoruz gibi bir açıklama yapıldı. Ben böyle bir duruma izin vermedim beni rahatsız ediorsunuz sizi gerekli mercilere bildiricem dediğimde de kapattılar yüzüme.

0549 Alan Kodu

  • Lokasyon: Türkiye
  • Ülke: Türkiye