0549 Alan Kodu

0549 Alan kodundan çağrı mı aldınız? Ücretsiz şekilde yukarıda bulunan arama bölümüne numarayı girerek bilgi alabilirsiniz.

0549 Alan Kodu telefonları ile son yorumlar

4
Ziyaretçi 1 gün önce
Beni de üç gündür arıyor, toplantıda olduğum için yanıtlayamadım geri dönüyorum açmıyor. İndirdiğim özel bir program sayesinde kayıtlı olmayan numaraların bile ararken ismi çıkıyor. Çıkan isim, FATİH BÜŞLÜ...
1
Ziyaretçi 1 hafta önce
tehlikeli bir numara olabilir bilinc olmak lazım ard arda 10 cevapsız cagrı geldi aradıgımda kapalıydı
1
Ziyaretçi 3 hafta önce
Bu numaradan arandım, bir süre "please stay on the line" (lütfen hatta kalınız) mesajı ile bekledim. O sırada önemli bir telefon beklediğim için telefonu kapatmadım. Sonra bir sinyal çalmaya başladı. Bir süre sonra kapattım. Aynı numaradan tekrar aradığımda aramam reddedildi. Başka bir numaradan ilk aradığımda çaldı ama açan olmadı, ikinci aramamda ise bu numara da otomatik reddedildi.
2
Ziyaretçi 1 ay önce
Arayıp yaşın işin medeni halini soruyorlar pes
1
çetin 1 ay önce
Tatil çıktı diye arayarak dolandırıcılık yapan firmalardan birtanesi.
6
Ziyaretçi 1 ay önce
2014 yılında bir ankete katıldın ve tatil kazandın diye arandım. ve ben hiç bir ankete katılmadım TATİL KAZANDIN SİZİ ÜCRETSİZ OTELE GÖNDERİYORUZ diye aradılar
1
kuşadası otel işletmeleri 1 ay önce
kuşadası otel işletmeleri adında bir tatil fırsatı olarak arama yapıyorlar. tatil kazandınız diyerek tatili anlatmaya başlıyor.
1
Ziyaretçi 1 ay önce
BUGÜN ARADILAR YALOVA TERMALDEN ARIYORUZ DEDILER. İŞİMİ YAŞIMI VE YAŞADIĞIM ŞEHRİ SORDULAR. NUMARAMI NEREDEN BULDUNUZ DEDİM SAĞLIK BAKANLIĞI İLE ORTAK ÇALIŞIYORUZ DEDİLER. HİÇ GÜVENİLİR GELMEDİ.
2
Ziyaretçi 1 ay önce
alarm sistemi satıyorlarmış
1
ramazan 1 ay önce
kaplıca turlarından aradıklarını söylüyolar numarayı kimden almışlarsa her aradıklarında eşimi soruyorlar . her defasında istemiyorum desemde yine aranıyorum
1
Ylma. M 1 ay önce
Merhaba
1
gadget 1 ay önce
Dogan şirketler grubundan arıyorum diyerek muhabbetee başlıyorlar doğan şirketler grubu kimi niye arasın. Muhabbeti devam ettirmeden müsait değilim iyi günler dedim kapattım bilginiz olsun büyük ihtimal dolandırıcılar.

0549 Alan Kodu

  • Lokasyon: Türkiye
  • Ülke: Türkiye