0549 Alan Kodu

0549 Alan kodundan çağrı mı aldınız? Ücretsiz şekilde yukarıda bulunan arama bölümüne numarayı girerek bilgi alabilirsiniz.

0549 Alan Kodu telefonları ile son yorumlar

1
eranus 3 hafta önce
yalova termal otelden aradıklarını söyleyip 3 gün beleş tatil kazandınız diyerek otellerine davet ediyorlar.istemiyorum diyince hergümn farklı nodan arayorlar.devre mülk satışı yapmak için tuzak yapıyorlar.dikat..
3
Ziyaretçi 1 ay önce
Bu numaradan yabancı uyruklu yarı Türkçe konuşan bir bayan aradı. Çekilişe katıldığımı ve Türkiye'deki 4 otelden birinde (Bodrum,Kuşadası,Yalova,Balıkeksir) 4 kişilik bir tatili ücretsiz kazandığımı söyledi. Bu tatille ilgili sorularımızı sormak ve otelimizi seçmek için Yalova'daki otellerinde bir akşam yemeğine davet ettiler. Belirli güzergahtan alıp tekrar bırakacaklarmış. Mail atmalarını söyledim ancak sadece telefonla iletişim kuruyorlarmış. Bana pek güvenli gelmedi.
3
Fak fuk fon 1 ay önce
Sahtekar inanmayın Yalova tatil diyor dağ başında soygun yapıyor yarım döner 50 tl bardak su 10 tl wc 5 tl
1
Ziyaretçi 1 ay önce
bu numara kım
2
Ziyaretçi 1 ay önce
Yalova termal otel için anket yapmaktayız diyerek bir kaç bilgi isteyip, çekilişimiz olacak kazanırsanız bilgilendirileceksiniz diye dolandırıcılık giriş vol1 benzeri bir konuşma gerçekleştirdiler. Dikkatli olmakta fayda var.
2
Ziyaretçi 2 ay önce
Beleş tatil çıktı dien dolandirici türlerinden
1
Ziyaretçi 2 ay önce
yalova termal otel tanıtım için dün aradılar anket yaptılar.Bugün 3 gece 4 gün tatil kazanmışım (şansa bak)anlattılar uzun uzun.ben ücretsiz tatil meraklısı değilim istersem araştırırım gelirim teşekkür ederim deyince küt suratıma kapattılar.Bir tür dolandırıcı olduklarını düşünüyorum.

0549 Alan Kodu

  • Lokasyon: Türkiye
  • Ülke: Türkiye